20/Ekim/2016, 13:56 - 
KAHVALTIDA BULUŞMA

KAHVALTIDA BULUŞMA

Kadın Kolları Bayanları Kahvaltıda Buluşturdu

             Geçtiğimiz günlerde Kadın Kolları Başkanı ve Kadın Kolları üyeleri Yönetim Kurulundaki üyelerin eşlerini, Çekirge Saklı Bahçede sabah kahvaltısı etkinliği ile bir araya getirdi. Bayanların bir araya gelmesinde iki amaç vardı. Vakıf Yöneticisi eşlerinde vakıf faaliyetlerine fiilen katkı vermeleri gerektiğini anlatmak ve kadın kollarına faaliyetlerini sürdürebilmeleri için küçük çapta bir kaynak elde etmekti. Bu amaçlar doğrultusunda bir araya gelindi.

         Kadın Kolları Başkanı Ayla Ünal Yılmaz gruba hitaben yaptığı konuşmasında "Vakfımızın kuruluşundan bu güne kadar gelen hizmetlerinden kısaca bahsetti. Kadın Kollarının yaptığı hizmetlerden anlattı. Bundan sonrası için kahvaltıya katılanların aktif olarak rol almasını ve hizmetleri çeşitlendirmek istediğini söyledi. Konuşmasının sonunda Cumhuriyeti koruma adına canını vererek şehit olanlara rahmet, yaralı olan vatandaşlarımızada Allah'tan acil şifalar diliyerek" konuşmasına son verdi.

              Kahvaltı esnasında ve devamında bilgi alışverişi ve sohbete devam edildi. Kahvaltı sonrası Vakıf Genel Sekreteri İsmet Aydın "bu buluşmanın öneminden ve kadın kollarının vakıftaki rolünden ve kuruluşundan bu güne kadar görev yapan tüm kadınların çok yararlı hizmetler ürettiklerinden bahisle grubun kalabaklaşması ve daha çok kişiyle daha çok insanın derdine derman olmak gerektiğini, bu kahvaltıya katılmakla bu iş te var olduğunuzun anlaşıldığını vurguluyarak afiyet olsun. dedi.


KADIN KOLLARI KAHVALTI


YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Artvin Kültür ve Yardımlaşma Vakfı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Etkinlikler HABERLERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
ANKET

Sitemizi Beğendiniz mi?
 


VAKFET YAŞAT YAŞA


TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN, ZİRAAT BANKASI BURSA ŞUBESİNDE BULUNAN HESABIMIZA  BAĞIŞTA BULUNABİLİRSİNİZ..                                      (HESAP NO: 0060 - 62824443-5001) (IBAN:TR77 0001 0000 6062 8244 435001)

Sitemizdeki Tüm Görsel ve Yazılar Kanuni Müeyyideye tabidir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz ve yayınlanamaz. Sayfamıza eklenen yorumların sorumluluğu ekleyene aittir. Artvin Vakfı hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Adres : İnönü Cad.Yuvam İşhanı No.113 Kat:2 No:213 16220 Osmangazi/ Bursa
Tel :0 224 3609808
Faks : 0 224 3609808
Site Haritası