22/Haziran/2016, 12:14 - 
GÜRSU İLÇEMİZDE İFTAR YEMEĞİ

GÜRSU İLÇEMİZDE İFTAR YEMEĞİ

Bu Yıl İftarda Gürsu İlçesindeyiz

           Bursa Artvin Vakfı olarak geleneksel hale getirdiğimiz halkla iftar yemeğine, bu yıl ev sahibliğini Gürsu Belediyesi yaptı.

             İftar yemeğine ; Bursa Milletvekili Cemalettin Kani Torun, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Mudanya Belediye Başkan Yardımcısı Erkan altuntaş, Ak parti Gürsu İlçe Başkanı Mustafa Yıldırım, önceki dönem Gürsu belediye Başkanı Orhan Özcü, önceki dönem Vakıf Başkanı Güngör Şahin, Yusufeliler Dernek Başkanı Abdurrahman Arslan, İnegöl Şavşatlılar dernek Başkanı Durmuş Aydın, Çoruhlular Dernek Başkanı Adil Yavuzaslan, Bertalılar Dernek Başkanı Ali Kılıçer, Bursa Şavşatlılar Dernek Başkanı Murat Aydın, İbrahim aslan, Davutdede Mahalle Muhtarı Hatice Çınar, Vakıf yönetim kurulu üyeleri, özel konuklarımız ile Gürsu Halkı katıldı.

             İftar Başlamadan hemen önce söz alan Başkan Osman Nuri Başaran "Bu yıl geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeğini halkımız ile birlikte yemek Gürsu İlçemize nasip oldu. Bundan büyük mutluluk duymaktayız. Bu hizmet inşallah diğer ilçelerimizde de aksamadan devam edecektir. Biz elde etiğimiz gelirleri öğrencilerimize yani eğitime ve ihtiyaç sahibi insanlara yapmaktayız. Vakfımıza gelen her kuruş titizlikle harcanmaktadır, bundan emin olunuz. Bir çok etkinlikte ben ve değerli yönetim kurulu arkadaşlarım katkı koyarak yapmaktayız. Gönlümüzden geçen Vakfedenlerin çoğalması ile bizden hizmet ve yardım alanların sayısının artmasıdır. Bu anlamda desteğini esirgemiyen hayırseverler'den Allah razı olsun. Bu iftar etkinliğimizde bizlere desteklerini esirgemeyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık Beye, Gürsu Belediyesi çalışanlarına, Vakfın ve Gürsu Yusufeliler Derneği Gençlik Kolları ile emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Buraya kadar gelerek İftar Yemeğimizi şenlendiren, bizleri onore eden dostlarımızada çok teşekkür eder saygılarımı sunarım. Afiyet olsun" dedi.

               İftar sonrasında Başkan osman Nuri Başaran ve Yönetim Kurulu üyeleri konuklarıyla tek tek ilgilendi ve sohbet ettiler.
 


GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ GÜRSU


YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Artvin Kültür ve Yardımlaşma Vakfı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Etkinlikler HABERLERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
ANKET

Sitemizi Beğendiniz mi?
 


VAKFET YAŞAT YAŞA


TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN, ZİRAAT BANKASI BURSA ŞUBESİNDE BULUNAN HESABIMIZA  BAĞIŞTA BULUNABİLİRSİNİZ..                                      (HESAP NO: 0060 - 62824443-5001) (IBAN:TR77 0001 0000 6062 8244 435001)

Sitemizdeki Tüm Görsel ve Yazılar Kanuni Müeyyideye tabidir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz ve yayınlanamaz. Sayfamıza eklenen yorumların sorumluluğu ekleyene aittir. Artvin Vakfı hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Adres : İnönü Cad.Yuvam İşhanı No.113 Kat:2 No:213 16220 Osmangazi/ Bursa
Tel :0 224 3609808
Faks : 0 224 3609808
Site Haritası