26/Ocak/2015, 11:27 - 
ARTVİN VAKFI BURSA HABERDE

ARTVİN VAKFI BURSA HABERDE

Şahin görevi bıraktı, Başaran başkan oldu...

Eldiven İmalatçıları Derneği istedi,  Bakan Zeybekçi düğmeye bastıİlhami YILDIZ - BURSA HABER

Şahin görevi bıraktı, Başaran başkan oldu...

 

Bursa Artvinliler Vakfı Başkanlığı görevini uzun yıllardır başarıyla sürdüren Güngör Şahin'in CHP'den milletvekili aday adayı olduğunu daha önce köşemizde aktarmıştık.

Güngör Şahin, yapılan anketlerde aday olduğu CHP'de hatırı sayılır ve ciddi taban desteği olduğu CHP Genel Merkezi tarafından yapılan çalışmalarda da ortaya çıktığı kulislerde konuşuluyor.

***

Adaylık çalışmasında epeyce yok kateden Şahin, yeni yılla beraber etik olarak doğru bulmadığı için vakıf kimliğini çıkartarak siyasetçi kimliğiyle yola devam etmek için istifa edeceğini de kulislerde duymuştuk.

O kendine yakışanı yaptı...

Kısaca Güngör Şahin, Artvinliler Vakfında'ki başkanlık görevinden istifa etti.

Bu istifayı önemsiyoruz ve destekliyoruz

***.

Şahin'in istifası sonrası boşalan koltuğa yapılan seçimle önceki yıllarda AK Parti'den Osmangazi Belediye Meclis üyeliği görevinde bulunan Osman Nuri Başaran getirildi.

Bizler her iki isme de çıktıkları yolda başarılar diliyoruz...YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Artvin Kültür ve Yardımlaşma Vakfı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Duyurular HABERLERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
ANKET

Sitemizi Beğendiniz mi?
 


VAKFET YAŞAT YAŞA


TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN, ZİRAAT BANKASI BURSA ŞUBESİNDE BULUNAN HESABIMIZA  BAĞIŞTA BULUNABİLİRSİNİZ..                                      (HESAP NO: 0060 - 62824443-5001) (IBAN:TR77 0001 0000 6062 8244 435001)

Sitemizdeki Tüm Görsel ve Yazılar Kanuni Müeyyideye tabidir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz ve yayınlanamaz. Sayfamıza eklenen yorumların sorumluluğu ekleyene aittir. Artvin Vakfı hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Adres : İnönü Cad.Yuvam İşhanı No.113 Kat:2 No:213 16220 Osmangazi/ Bursa
Tel :0 224 3609808
Faks : 0 224 3609808
Site Haritası